Lodní škola - kapitánské kurzy VMP

Dárkové poukázky

Kapitánské kurzy Vůdců malých plavidel (VMP) všech kategorií...

Nahrávám...Prosím čekejte
  • Originální vánoční dárek pod stromeček
  • Lodní škola - kapitánské kurzy / kapitánské průkazy VMP
  • Originální vánoční dárek pod stromeček
  • Lodní škola - řidičák na loď, lodní průkaz

Lodní škola, kapitánské kurzy - fotogalerie

Lodní škola, kapitánské kurzy - reference

Lodní škola, kapitánské kurzy - sledujte nás na Instagramu

Sledujte Lodní školu na Instagramu

Kapitánské kurzy / Kapitánské průkazy
Lodní škola / Vůdce malého plavidla
Školní plavidla lodní školy

Originální vánoční poukázka Lodní školy - darujte pod stromeček kapitánský průkaz

Uvažujete o originálním vánočním dárku s nádechem romantiky a dobrodružství? Máme pro Vás řešení! Vánoční poukázky na kapitánské kurzy Lodní školy nadchnou všechny milovníky neobyčejných zážitků. Pořídit si lodní řidičák u Lodní školy SP Praha, to není jenom biflování předpisů. Je to především hromada zážitků za kormidlem školních lodí, proplouvání atraktivním prostředím historického centra Prahy, spousta nových poznatků i dovedností... Absolvent Lodní školy pak může řídit rekreační loď bez omezení výkonu motoru nejenom na řekách, jezerech či průplavech po celém světě, ale v případě zájmu i po moři do vzdálenosti 1 námořní míle od břehu. Originální dárek pro všechny s aktivní duší bez rozdílu věku :)

Dárková poukázka kapitánských kurzů Lodní školy pro všechny milovníky nevšedních zážitků

Poukázku Vám zašleme buď klasickou poštou hezky zalaminovanou, nebo elektronicky ve formátu pdf, jak budete chtít.

Platnost poukázek - poukázky je možné uplatnit po dobu dvou let od data vydání
Rozsah - poukázky je možné vystavit na veškeré kategorie oprávnění

Nejste si jisti požadovaným rozsahem oprávnění? Volejte centrálu na tel. č.: 281932666 nebo 281930708 nebo nám napiště na lodniskola@sppraha.cz. Rádi Vám poradíme.

Objednávka vánoční dárkové poukázky na kapitánský kurz:

Termín kurzu:

Vaše jméno a příjmení:

Telefon:

Adresa:

Počet osob:

Požadovaný rozsah (výběr nejoblíbenějších, označte požadovanou kategorii a pokračujte):

Chci zaslat vánoční poukázku elektronicky ve formátu pdf
Chci zaslat vánoční poukázku zalaminovanou klasickou poštou

V případě jiné kombinace rozsahu specifikujte:

Jméno obdarovaného, případně požadavky na individuální text na poukázce. Fantazii se meze nekladou :)

Ostatní produkty skupiny SP Praha: