Lodní škola - kapitánské kurzy VMP

Školní plavidla

Kapitánské kurzy Vůdců malých plavidel (VMP) všech kategorií...
 
Nahrávám...Prosím čekejte
  • Lodní škola - kapitánské kurzy / kapitánské průkazy VMP
  • Lodní škola - řidičák na loď, kapitánský kurz / kapitánský průkaz VMP
  • Lodní škola - kapitánský kurz / kapitánský průkaz VMP
  • Lodní škola - kapitánské průkazy / kapitánské kurzy VMP
  • Lodní škola - řidičák na loď, lodní průkaz


Lodní škola, kapitánské kurzy - fotogalerie

Lodní škola, kapitánské kurzy - reference
Lodní škola, kapitánské kurzy - sledujte nás na Instagramu

Sledujte Lodní školu na Instagramu

Kapitánské kurzy / Kapitánské průkazy
Lodní škola / Vůdce malého plavidla
Školní plavidla lodní školy
 

Školní výcvikové lodě

Protože dobře víme, že šedá je teorie, zelený strom života, zaměřujeme se v maximální možné míře na praktickou přípravu budoucích kapitánů. Nebojte, neprosedíte víkend v pronajaté třídě základní školy. Naopak, prožijete spoustu hodin na lodi. Kromě nezbytné teorie se tak vydáte do vltavských či labských vod k nácvikům přistávacích manévrů, zvládnutí techniky plavby, zapojíte se do "ostrého" lodního provozu nebo proplujete plavební komorou. Kromě nesporné informační hodnoty tak řada klientů hodnotí naše kurzy jako zážitkové, což nás velice těší.

Praktická výuka:

Viking 1000 - délka 10m, šířka 3,75m, ponor 0,9m, motor stabilní lodní diesel Beta Marine, dvě řídící stanoviště, vytápěné interiéry, 2x WC, kuchyňka, základní výcvikový model plavidla, ve flotile dvě identické lodě Oldřiška / Kristian (výcvik skupiny M)Patroille "Selene" - délka 17,3m, šířka 3,8m, ponor 0,8m, motor 2x stabilní lodní diesel MWM, výkon 2x 126 kW (výcvik skupiny M24)Josefína - laminátová plachetnice Bachmann DC, délka 7m, šířka 2,3m, ponor 1m, oplachtění 22m2, pomocný motor Parsun (výcvik skupiny S)Teoretické školení Praha:

Jan Plezier - osobní motorová loď s prostory pro teoretickou výuku, délka 25m, šířka 4,8m. Podrobné informace o lodi získáte na webu www.janplezier.cz. První komentované proplutí plavební komorou absolvujete pravděpodobně právě na palubě této lodě, která je pro pořádání kapitánských kurzů přímo vyčleněná a je základním plavidlem flotily školních lodí. Nebojte, tuto loď samozřejmě řídit nebudete, ale právě při první komentované plavbě budete s lektorem sledovat práci profesionální posádky. Čerstvě získané teoretické poznatky tak můžete v mžiku konfrontovat s praxí.Teoretické / praktické školení Baťův kanál:

Kurzy na Baťově kanálu (Veselí nad Moravou, Vnorovy) využívají k výuce zázemí osobní motorové lodě Noe, která byla spuštěna na vodu v roce 2016. Pro praktický výcvik slouží plavidla Elisabeth I. a Elisabeth II. Teoretický blok školení probíhá u větších kurzů rovněž v posluchárně hvězdárny ve Veselí nad Moravou.Případná změna plavidel vyhrazena...

 
 
Ostatní produkty skupiny SP Praha:

www.vltavaslodi.cz - výletní plavby
www.dovolenaslodi.cz - cest. kancelář
www.firemni-vecirky.cz - firemky
www.oslavynalodi.cz - lodní oslavy


Hlavní provozovna:
Komunardů 43, 170 00 Praha 7
Tel.: 281 932 666, 281 930 708
Přístavní kacelář:
Jankovcova 27, 170 00 Praha 7
Tel.: 777 697 043
© SP Praha s.r.o. .     Email: lodniskola@sppraha.cz     
Weby: www.vmp-kniha.cz | www.janplezier.cz | www.vltavaslodi.cz | www.sppraha.cz | www.partylodvalerie.cz | www.lodnipujcovnapraha.cz