Lodní škola - kapitánské kurzy VMP

Kondiční plavby

Kapitánské kurzy Vůdců malých plavidel (VMP) všech kategorií...
 
Nahrávám...Prosím čekejte


Lodní škola, kapitánské kurzy - fotogalerie

Lodní škola, kapitánské kurzy - reference
Lodní škola, kapitánské kurzy - sledujte nás na Instagramu

Sledujte Lodní školu na Instagramu

Kapitánské kurzy / Kapitánské průkazy
Lodní škola / Vůdce malého plavidla
 

Kondiční a zácvikové plavby s kapitánem-instruktorem

Kondiční plavby s kapitánem-instruktorem jsou zde pro všechny, kteří si chtějí své dovednosti "oprášit" nebo si řízení lodě pouze vyzkoušet bez dalších souvislostí (návazných kurzů, zkoušek...) Velice vhodné pro všechny, kteří se chystají do zahraniční na bezprůkazovou plavbu po kanálech (Holandsko, Francie, Belgie...). Atraktivní lokalita řeky Vltavy v historickém centru Prahy, příjemní a ochotní instruktoři, vše bez jakéhokoliv stresu. Pojďte si řízení lodě vyzkoušet!

Začátek každé kondiční plavby je stejný. Po nalodění a přivítání proběhne seznámení s palubními přístroji, ovládacími prvky plavidla, poučení o uvedení plavidla do pohotostního stavu, osvojení funkce pomocného dokormidlovacího zařízení, poučení o bezpečnostních zásadách a ochraně zdraví při výcviku a výklad předpisového minima pro zamýšlený úsek vodní cesty. Poté se již jednotlivé kondiční plavby liší.

Orientační náplň kondičních plaveb

Plavba 30 minut

Vhodné jako kondiční lekce "navíc" před praktickými zkouškami pro všechny, kteří již o vedení plavidel něco vědí. V obvodu přístavu Praha Holešovice si během 30 minut zopakujete manévry přistávání, odplutí, záchrany tonoucího apod.

Plavba 60 minut

Základní seznámení s lodí vhodné jako zaškolení před dovolenou s lodí v zahraničí nebo jako větší kondiční plavba pro všechny, kteří průkaz VMP dávno mají, ale dlouhou dobu nepluli a nyní se chystají zpět za kormidlo. Praha Holešovice - odjezd / vjezd do přístavu, cvičné přistávání u mol, nácviky běžných manévrů, osvojení chování plavidla, předpisové minimum

Plavba 120 minut

Klasická kondiční dvouhodinovka, při které se podíváte dál od přístavu. Ideální pro všechny milovníky rekreační plavby, kteří se chtějí přiučit něco více. Praha Holešovice / Trója (nový most) / Trojský plavební kanál / Stromovka / Libeň (stará plavba) / Holešovice, cvičné přistávání u můstků osobní dopravy, nácviky všech běžných manévrů, přistání, odplutí, záchrana tonoucího, osvojení chování plavidla, pravidla lodního provozu

Plavba 180 minut

Komplexní kondiční plavba spojená s výletem do centra Prahy, při které si vyzkoušíte veškeré možné režimy plavby včetně opakovaného proplutí plavební komorou. Alternativně lze plout i směrem severním přes PK Praha Podbaba do Sedlce. Nejoblíbenější je však bezesporu plavba do historického centra: Praha Holešovice / Trója / Štvanice / Čechův most / Karlův most / Kampa / Štvanice / Libeň (slepá ramena) / Holešovice, přistávání u vývaziště nákladní dopravy, cvičné přistávání u můstků osobní dopravy, nácviky běžných manévrů, 2x průjezd plavební komorou, chování plavidla v silnějším proudu, řízení plavidla v hustém lodním provozu, pravidla lodního provozu

Zácviková plavba "na klíč"

Kromě výše uvedených standardních kondičních plaveb můžeme v případě zájmu zorganizovat zácvikové plavby kdekoliv na splavné části Vltavy, Labe a řeky Moravy (Baťův kanál). Plavby mohou být libovolně dlouhé, k pevné hodinové sazbě je připočítán poplatek za přistavení plavidla mimo domovský přístav. Kalkulaci rádi zpracujeme.

Na kondiční plavby jsou nasazovány veškeré typy provozovaných plavidel dle momentální provozní situace.

Základní ceník kondičních plaveb

  • Plavba 30 minut --- 600 Kč / za každou osobu
  • Plavba 60 minut --- 900 Kč / 1 osoba
  • Plavba 60 minut --- 1350 Kč / 2 osoby
  • Plavba 60 minut --- 1800 Kč / 3 osoby
  • Plavba 120 minut --- 1800 Kč / 1 osoba
  • Plavba 120 minut --- 2700 Kč / 2 osoby
  • Plavba 120 minut --- 3600 Kč / 3 osoby
  • Plavba 180 minut --- 2700 Kč / 1 osoba
  • Plavba 180 minut --- 4050 Kč / 2 osoby
  • Plavba 180 minut --- 5400 Kč / 3 osoby
Veškeré uváděné ceny jsou včetně DPH ve výši 21%. Na kondiční plavby vám rádi vystavíme dárkové poukázky. Na palubě jsou při kondiční plavbě maximálně 3 osoby + kapitán instruktor. Pokud si tedy objednáte cvičnou plavbu jako skupinka 3 přátel, máte celou loď pro sebe.

Objednávka kondiční plavby:

Vyberte prosím termín plavby:


Vaše jméno a příjmení:


E-mail:


Telefon:


Adresa:Délka kondiční plavby v minutách:


Kódy voucherů / dárkových poukázek:


Poznámka / upřesnění objednávky:
 
 
Ostatní produkty skupiny SP Praha:

www.vltavaslodi.cz - půjčovna lodí
www.dovolenaslodi.cz - cest. kancelář
www.oslavynalodi.cz - lodní oslavy


    Asociace lodního průmyslu                         APCHP                                  Zlatý pruh Polabí
Hlavní provozovna:
Komunardů 43, 170 00 Praha 7
Tel.: 281 932 666, 281 930 708
Přístavní kacelář:
Jankovcova 27, 170 00 Praha 7
SP Praha s.r.o., Lodní škola s.r.o., ©       Email: lodniskola@sppraha.cz     
Web: www.lodniskola.cz | www.oslavynalodi.cz | www.vmp-kniha.cz | www.janplezier.cz